×

Gabinet jest również czynny w dwie soboty każdego miesiąca. Kliknij tutaj aby się umówić.

Umów wizytę

Usługi w gabinecie Dental Care

Zapoznaj się z naszą ofertą usługową. Przekonaj się, że warto.

Wybierz dzień i godzinę wizyty

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza jest to dział stomatologii poświęcony profilaktyce próchnicy zębów oraz leczeniu już powstałych ubytków próchniczych przy jak najlepszym zachowaniu naturalnego kształtu i koloru zębów.

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna jest to dział stomatologii zajmujący się poprawieniem wyglądu zębów. Lekarz dentysta pomaga ocenić zaburzenie ich estetyki oraz proponuje dostępne rozwiązania problemu dopasowane do danej osoby.

Stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca to specjalizacja stomatologiczna zwana inaczej pedodoncją. Stanowi ona wyodrębnioną dziedzinę stomatologii ze względu na odrębności budowy zębów i całego układu stomatognatycznego w okresie rozwojowym. W pedodoncji niezmiernie ważne jest podejście lekarza dentysty do młodego pacjenta oraz współpraca między rodzicami pacjenta a dentystą.

Protetyka

Protetyka to specjalizacja stomalologii poświęcona odtwarzaniu pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych, lub po uszkodzeniu ich tkanek. Do odtworzenia odpowiednich warunków zgryzowych służą uzupełnienia protetyczne ruchome, osadzone na stałe lub kombinowane.

Endodoncja

Endodoncja jest to dziedzina stomatologii zachowawczej zajmująca się rozpoznawaniem i leczeniem chorób miazgi zęba oraz chorób tkanek okołowierzchołkowych. Podstawową metodą leczenia jest leczenie kanałowe, które polega na dokładnym oczyszczeniu kanałów korzeniowych z obumarłej lub zakażonej miazgi oraz szczelne ich wypełnienie przeznaczonym do tego materiałem.

Profilaktyka

Profilaktyka stomatologiczna jest to dziedzina stomatologii której celem jest zapobieganie chorobom przyzębia i zębów. Odgrywa ona ogromną rolę w zapobieganiu próchnicy a stosując się do jej zasad możemy zachować własne zdrowe uzębienie do późnej starości.

Wybielanie

Wybielanie zębów jest to procedura przeprowadzona w gabinecie stomatologicznym przez lekarza dentystę lub higienistkę stomatologiczną. Polega ona na rozjaśnieniu własnego koloru zęba.

Subskrypcja Dental Care

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych
promocjach i wydarzeniach w gabinecie.

{{subscriptionValidationNote}}
Dziękujemy za subskrypcję!